100% biologicky rozložitelné

V současné době se více než kdy jindy DTG výroby stávají ekologickými, protože si zákazníci začínají více uvědomovat, odkud jejich produkt pochází a jak je vyroben.

Inkoust na vodní bázi, který se vyrábí suspendováním 100% biologicky rozložitelného pigmentu do vodní báze, získává v DTG průmyslu na popularitě díky kombinaci kvality, cenové dostupnosti a ekologičnosti.

Společnost Aeoon Technologies se věnuje ochraně a zachování našeho přírodního prostředí, a proto používá pouze inkoust na vodní bázi. Inovační centrum firmy nepřetržitě testuje parametry tisku a zlepšování kvality tisku na obrovskou škálu oděvů. Tým Aeoon se navíc zaměřuje na snížení množství spotřebovaného inkoustu při zachování vynikající kvality tisku, což má významný ekologický a ekonomický přínos pro zákazníky a tiskový průmysl.

OEKO-TEX® Standard 100

OEKO-TEX® umožňuje spotřebitelům a společnostem činit odpovědná rozhodnutí, která chrání naši planetu pro budoucí generace. Proces testování a certifikace, na kterém jsou standardy založeny, zaručuje maximální bezpečnost spotřebitelů.

GOTS

Kontrola a certifikace zpracovatelů, výrobců a obchodníků na místě, prováděná nezávislými speciálně akreditovanými orgány, je základem monitorovacího systému GOTS, který poskytuje důvěryhodné zajištění integrity textilií certifikovaných GOTS.

.

ZPĚT